| Alllllexandra a întrebat:

Dati'mi un site unde pot sa'mi schimb culoarea parului doar ca sa vad cum imi sta, sau un program cevathinking Multumesc anticipat! ^.^

5 răspunsuri:
| WhiteLover a răspuns:

Taaz

| pisicutzaPOKERITZA a răspuns:

Buna! din pacate stiu doar pentru adroid. Daca vrei totusi trebuie sa intri la adroid market( magazinul tablete/ telefonului) si cauti Hair style si vei gasi o imagine cu o fata neagra pe un fundal alb sau poti cauta si altele care vor aparea tot acolo>

| Baciu_Serban_1995 a răspuns:

Fetele din clasa la mine folosesc nuantator pentru a vedea daca le sta bine cu o anumita culoare a parului...