| dartmen a întrebat:

Dati-mi va rog niste titluri de pagini pe care le pot face pe facebook...adica vreau sa-mi fac pagini dar vreau nume care nu au mai fost folosite (si sunt fata)adica sunt multe cu numele "pentru fete" sau etc... dar vreau ceva original! mersi

Răspuns Câştigător
| Lariss98 a răspuns:

Fata=scrisoare pentru baiat...Domnisoara indruma stelele... Fetele divine.thinking Funda?

3 răspunsuri:
| istoleyourcandy a răspuns:

Love alaways get you high

| DaNaDoT a răspuns:

Choice for the best life, Your dream will become true here. Nu stiu ceva mai dragut, mie una imi plac cele in engleza.

| LaURrIkkaaa a răspuns:

Ok sa inteleg ca vrei nume pentru fete pai iti spun eu!
Claudia,Iunia,Laurentia,Mona-Lisa,Camelia,Paola,Tina,Amanda,Iana,Alexia,Linda,Leila,Lola,Talia,Andreea,Ivana,Dumitrita,Otilia, Claudia, Beatriz,...