| 알리나 a întrebat:

Dati va rog un site unde iti arata cum sa te machezi (prin imagini sau prin video) plssss dau funda.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| mihaela_5389 a răspuns:

Te invat eu! dc vreibatting eyelashes,(imi lasi id tau la mesaje)si eu o sa iti dau add! te-am pupiq:*:X>big grin

| Bii26 a răspuns:

De la o asa varsta? Ei bine, si eu m-am machiat, dar, in fine...cand mergeam undeva...:D (si acum sunt machiata pentru ca e ziua mea)

http://www.youtube.com/watch?v=CrRtv4ulp2U

| daηă a răspuns:

Taaz.com

| oxaz a răspuns:

Nu stiu, dar daca nu vrei sa arati ca o masca venetiana evita auriu, argintiu, nimic sidefat, blush-ul, rujul inchis-toate astea sunt pentru babe. Insa fondul de ten si rimelul sunt necesare

| Elena1234456 a răspuns:

Gasesti pe YouTube.Cauta "make up tutorial" :*.

| unefillefrançaise a răspuns:

Salut :)

http://www.youtube.com/results?search_query=michelle+phan

aici gasesti o multime de video`uri cu Michelle Phan [ ador cum se machiaza fata aia;)) ]. Sper ca`ti sunt de folos :)