| xXx_6498 a întrebat:

(dau funda)Buna, vreau sa-mi spuneti si mie o placa de par buna, care sa arda parul cat mai putin, si va rog sa-mi mai spuneti niste produse pentru a proteja parul de placa si sa-mi spuneti de unde pot cumpara aceste produse. Va rog mult.(sa-mi spuneti va rog si preturile la placa si la produse)

5 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Eu am Remington S8670 si placa si ondulator iar protectie de la magazinul DM din Real Vitan Bucuresti 9 lei 200ml, un tub negru langa fixativuri se afla http://reviews.katrina.ro/2010/09

| princess a răspuns:

Cea mai buna ghd costa 200 de eurobig grin cel mai bun produs chiar nu stiu incearca sa il cumperi de la un salon alea care le folosesc acolo sunt cele mai bune!

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Eu am babyliss ceramica ma dau de jumatate de an cam 1-2 ori pe saptamana., e foarte buna nu vad nici macar o schimbare la parul meu(ars)

| kUuKii a răspuns:

Placa Remington cu dubla protectie-100 lei
spray Glidd hair repair- 20 lei
Te dai cu el dupa baie si inainte sa iti indrepti parul happy

| oana_4978 a răspuns:

Cele mai bune placi sunt REMINGTON.