| Sapphire a întrebat:

Dau funda! M-am inregistrat pe site-ul Oriflame cu gandul ca imi voi putea comanda eu produse de acolo fara sa mai apelez la un reprezentant si sa imi vina acasa, dar acum ma gandesc sa nu fi facut vreo prostie si sa ma fi facut reprezentant fara sa vreau si sa imi ceara sa completez niste acte si alte chestii de genul.
Ma poate lamuri cineva?
Asa arata continutul emailului: " Va multumim pentru alegerea de a ne fi alaturi devenind consultant Oriflame.
De acum aveti posibilitatea unor castiguri nelimitate si puteti achizitiona
produse cosmetice naturale suedeze cu o reducere de 23% pana la 40%
(in functie de valoarea comenzii).
Mai jos gasiti datele dumneavoastra de identificare,
va rugam sa le verificati:
Cod client: X
Nume: X
Adresa: X
Oras: X
Judet: X
Data nasterii: X
Serie si nr. CI/BI: X
E-mail: X
Telefon: x
Parola: X
Inscrierea dumneavoastra va fi validata in momentul sosirii contractului
de inscriere, in original, la sediul nostru.

Va puteti loga pe http://www.oriflame.ro folosind Codul de client si parola
de mai sus pentru a face comenzi si a afla toate noutatile/informatiile necesare.

Daca sunteti interesat(a) de oportunitatea unor venituri suplimentare
oferita de Oriflame, va rugam sa luati legatura cu
sponsorul dumneavoastra: Nume: X
E-mail: X
Telefon: X
In calitate de consultant Oriflame puteti participa, gratuit, la cursurile Beauty Academy,
in cadrul carora aflati informatii suplimentare cu privire la produsele noastre dar si sfaturi
de ingrijire si infrumusetare. Cursurile Beauty Academy au loc la sediul Oriflame din Bucuresti,
Strada Horia Macelariu nr.61-81, sect. 1, in fiecare miercuri, incepand cu ora 17:30.
Daca doriti ca Beauty Academy sa soseasca si in orasul dumneavoastra
ne puteti scrie la : beauty.academy@oriflame.ro.

O copie a acestui mesaj a fost trimisa si sponsorului dumneavoastra.
Daca aveti intrebari va rugam sa ne scrieti la customer@oriflame.ro
sau sa ne sunati la unul din numerele de telefon (021) 233.05.62 /
Oriflame Romania

5 răspunsuri:
| TeoIonela a răspuns:

Cred ca ai devenit reprezentant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai devenit reprezentant. Dar iti poti comanda produsele sa-ti vina acasa, avand avantajul reprezentantilor( discounturile). Dar daca tu nu vrei sa iti comanzi produse sau sa bagi comanda nu se intampla nimic pentru ca nu este obligatorie comanda... dupa 1 an de zile esti scoasa din baza de date.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta ai devenit reprezentant dar daca nu ai dat nicio comanda nu cred ca iti cer formulare si alte chestii... cel mai bine e sa vb cu parintii si sa hotarati impreuna ce veti face. bafta(pentru ca o sa ai nevoie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te ai inscris la oriflame

| Ixodes a răspuns:

Daa esti reprezentantbig grin