| Sapphire a întrebat:

Dau fundita! Am fost operata la picior iar in urma acestei interventii chirurgicale am ramas cu niste cicatrici destul de mari si inestetice. As vrea sa stiu daca voi putea scapa de ele in totalitate facand operatie cu laser. Am auzit de la cineva de un spital de stat din Bucuresti care face asa ceva si are un doctor bun specializat in chirurgie plastica reconstructiva. Stie cineva de acest spital cum se numeste si despre ce doctor este vorba?

2 răspunsuri:
| AllStarConverse a răspuns:

Pai fi sigura ca cu timpul nu se va mai vede la fel cicatricea... dar daca chiar asa rau te deranjeaza te poti duce la un chirurg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta p net sigur iti va da un dr de specialitate si cum se cheama spitalul.