| yoo_2743 a întrebat:

DAU FUNDITA! Buna TPU! As vrea sa aflu din ce materiale este facut un hanbok si ce il face asa bufant. Vreau sa imi fa ci eu unul si nu stiu din ce matrial si cum sa ie bufant sau cum e. DAU FUNDITA!

3 răspunsuri:
| saharabya a răspuns:

Pai, din cate stiu eu, cred ca unele is facute din matase, iar cea ce-l face atat de bufant este jupa {adica mai multe materiale {de obicei este un material alb), iar daca este purtata, o jupa sau mai multe pe dedesuptul hanbokului il face mai umflat...

| yoanaa a răspuns:

Este facut din matase

| Giorgi08 a răspuns:

Stiu ca este facut din satin matase si iti trebuie acel material cum se pun sub rochile de ocazi scuze daca nu e prebun raspunsul ca formulare da am 12 ani si eu sunt pasionata