| alexa_8836 a întrebat:

Dau fundita! Voi purta o rochie neagra eleganta la un bal si vreau ceva de incaltat elegant si fara toc! vreau idei!

4 răspunsuri:
| dana_4015 a răspuns:

Incearca o p[ereche de balerini o culoare aprinsawinking sigur se vor potrivi daca rochia este neagrawinking ( culoare aprinsa nu inseamna neaparat roz bombon de piti )

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai prima data iti iei niste pantofi negri cu toc ca sa arati bine si dupa aia iti iei niste pantofi mai usori ca sa nuvte doara picioarele cand dansezi

sper ca team ajutath :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!:) Daca uh vrei sa porti ceva fara toc. e alegerea ta!:) nu toata lumea arata bine pe tocuri sau nu se simte comod.:)
Eu o sa`ty arat si uh alegi` :>
http://blue.blue-neon.com/......r-mine.jpg
http://2.bp.blogspot.com/....../b609+(2). jpg
http://4.bp.blogspot.com/......_graya.jpg
Sper ca`ty plac`:)! Dar in magazine poti gasi` mai multe modele`:)
Distractie placuta la bal`!:*

| anka_7915 a răspuns:

Parerea mea este ca pentru inceput(adica cand iti faci intrare)poti sa porti ceva cu toc, tocul intotdeauna te face sa arati bine, te inalta, iti face piciorul sa arate bine, iar dupa ce ti-ai facut intrarea poti sa iti pui o pereche de sandale fara toc cu sau fara chestii care sa straluceasca (in functie de rochie), cu bretelute deasupra degetelor si o bretea sau 2 deasupra jurul gleznei trebuie sa fie cat de cat mai simpla, nu cu tot felul de florii, fluturi, sireturi sau mai stiu eu ce...eu cred ca ar arata bine.happybafta