| khaterin a întrebat:

De 2 saptamani ma tot dau cu ulei de ricin pe gene si tot nu observ diferente in cat timp o sa creasca?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Ia o pauză de la rimel, să mai "respire" şi genele, iar uleiul de ricin să-şi facă efectul. Diferenţele nu vor fi mari, dar se vor observa. Vei avea gene mai dese şi mai lungi.

7 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Tratamentul durează cel puţin 2-3 luni, asta însemnând să te dai în fiecare seară (laşi până dimineaţă). În timpul ăsta încearcă să te dai cât mai rar cu rimel.

| khaterin explică (pentru AikkoxD):

Ceee eu ma dau mereu cu rimel

| khaterin explică (pentru AikkoxD):

Aaaaha ok mersi dar pauza o pot avea de o saptamana?

| AikkoxD a răspuns (pentru khaterin):

Da. În orice caz, curăţă genele foarte bine de rimel.

| AikkoxD a răspuns (pentru khaterin):

Ia o pauză de la rimel, să mai "respire" şi genele, iar uleiul de ricin să-şi facă efectul. Diferenţele nu vor fi mari, dar se vor observa. Vei avea gene mai dese şi mai lungi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Na lasă că semnele de îmbunătăţire nu apar aşa un doi.
Cel puţin în 2 luni se vor vedea.
Te pup!

| khaterin explică (pentru anonim_4396):

Offff pai miercuri fac 3 saptamani dar cat de mari o sa fie diferentele?

| LoriLoL a răspuns:

Schimbarile nu se vad in 2 zile..ci intr-un interval mai mare de timp in care folosesti cu regularitate.