| justblack a întrebat:

De azi am innebunit complet am mare nevoie de ajutorul vostru. In saptamanile astea de vacanta nu prea am normit si mi-au aparut cearcane. Cum pot scapa de ele. HELP ME PLEASE! fundita please

Răspuns Câştigător
| Bteen a răspuns:

Cearcanele permanente nu pot fi indepartate. Pune pe ochi inainte sa dormi 2 felii de castravete tinute la frigider, tine-le timp de 20 de minute apoi dormi, fa asta odata la 4 zile timp de 2 saptamani si or sa se reduca.