| bebe1123 a întrebat:

De cate ori pe an trebuie sa ma tund? sunt fata

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Pai de obicei eu imi iau varfurile la 3 luni si ma tund cand am chef sa fac o schimbare, asta mai rarlaughing

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| onasis1961 a răspuns:

Te tunzi când consideri tu şi când este necesar, în funţie de coafura momentului.

| LolaLollita a răspuns:

Se recomanda sa iti tunzi varfurile o data la 2-3 luni. Eu insa am varfurile sanatoase momentan (mi-am luat din ele putin acum 3 luni) si nu ma voi tunde deloc inca vreo 6 luni credbig grin

| mona a răspuns:

De cate ori vrei tu dar daca vrei sa tai numai din varfuri atunci ar fi bine o data la 2 luni sa faci asta

| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu ma tund cand am varfurile roase, si cred ca asa e ok. Daca vrei sa iti pastrezi o anumita coafura atunci cred ca trebuie mai des sa te tunzi. Eu vreau sa imi las parul sa creasca.