| Adry a întrebat:

De cateva luni vreau sa-mi las parul mare insa cu cat creste, varfurile incep sa se onduleze (in special la perciuni, bretonul putin si la spate). Degeaba folosesc placa pentru indreptat.
As dori cateva recomandari de produse sau "trucuri" prin care il pot face sa stea drept (lipid de scalp, daca pot spune asa).
Ca sampon si balsam folosesc vichy galben. La aranjare, uneori, gel nivea for men (5) dar nici cu gel nu sta prea bine.

Răspuns Câştigător
| ariana_5123 a răspuns:

Singura solutie e sa ti-l intinzi sa folosesti fixativul.

1 răspuns:
| therock a răspuns:

Incearca cu ceara de par, nivea, taft etc.