| andra4u a întrebat:

De cateva zile folosesc apa oxigenata pentru decolorarea parului de pe corp si nu vad nicio diferenta. La voi a dat rezultate?

3 răspunsuri:
| justtrust a răspuns:

Da, apa oxigenata delocoreaza parul. Te dai dupa spalare si o lasi pe par, pana se usuca.pur si simplu te clatesti cu ea, nu o mai dai jos.
Iti deschis parul cu apa oxigenata treptat. Te dai o data, dupa 1-2 saptamani inca o data, si tot asa.(depinde si cat vrei sa il deschizi-daca vrei doar putin, da-te o singura data).

| VampDiaries a răspuns:

Incearca cu mai bine cu suc de lamie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Apa oxigenata Nu decoloreaza parul, trebuia sa stii asta!
Singura metoda este decolorantul.
Te pup!