| Ianna_1564 a întrebat:

De ce am unghiile asa moi? Si la una d exemplu am un fel d dunga p ea mai albicioasa, care mi se rupe mereu la sapatul portiunii cu dunga straight face. Si ce sa le fac ca sa nu mai fie asa d scurte si sa aiba o forma frumoasa? Funda puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| dedfgv a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa-ti iei un intaritor de unghi sau sa le dai cu ulei de masline
asta ca sa nu mai fie moi
ca sa nu mai ai petele alebe e bine sa bei lapte sa mananci porduse care contin calciu(nu ai suficient calciu in organism de asta iti apar)
si ca sa creasca mari si frumoase poti folosi un lac special pentru cresterea unghilor sau un tratement(eu am de la oriflame si e foarte bun)dar poti folosi si ulei de ricin, e la fel de bun(te dai cu el pe unghi o picatura cat sa acopere toata unghia si astepti sa se absoarba)

1 răspuns:
| anutza a răspuns:

La Oriflame au multe produse pentru unghii daca esti din Bucuresti si vrei te pot ajuta sunt reprezentant e-mail ln_anamaria@yahoo.com