| dancapitan a întrebat:

De ce atatea fete poarta si vara pantaloni? nu sunt frumoase si mult mai feminine rochiile sau fustele?

17 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui tongue

| abcdefgh a răspuns:

Dan...vrei sa le vezi picioarele sexy? Pai poate nu au, sau poate nu s au epilat...acm lasand gluma la-o-parte :poate nu le plac fustele sau au avut intamplari naspa in trecut(asa cum am avut eu)

| FunkySmile a răspuns:

Depinde de stilul fiecaruiatongue. De exemplu eu nu mas vedea in fusta sau in rochie, ma chinuit mama cand eram mica destul cu rochite si fuste laughinglaughing.
Si eu sunt mai baietoasa asa tongue, depinde de genul fiecaruia.
Unele fete pot fi mai elegante, mai feminine tongue, acum depinde de gustul fiecaruia tongue.
Peacekiss

| MissL a răspuns:

Eu una nu ma simt confortabil in fusta, rochii port cand merg la strand!batting eyelashes nu cred ca ma caracterizeaza fustele, nu sunt genul meu.
pentru mine o fusta, inseamna ca e sarbatoare si trebuie sa merg la biserica sincer happy

| xdeex a răspuns:

Unele fete nu suporta fustele sau rochiile. Pentru ele mai comfortabila este o pereche de pantaloni.Si eu sunt una dintre ele big grin

| αηηα a răspuns:

Depinde de fiecare. Eu de exemplu port fusta o data pe luna, cred.Sincer, am observat si eu ca multe fete se simt mai bine in pantaloni.

| dany3la a răspuns:

Nu stiu poate pentru ca n-au bani sa-si cumpere haine de varalaughing Sunt chiar de acord cu tine!

| together4ever a răspuns:

Unele au complexe din cauza formei picioarelor, vergeturi sau poate alte traume

| MireeeLa a răspuns:

Ba da dar nai ce sa le faci daca lor le place.Dar ai dreptate sunt mult mai frumoase cu fusta.

| Roxanicabc12 a răspuns:

Fetele nu prea poarta rochii sau fuste vara fiindca eele vor crede ca daca isi iau aceste tinute vor crede a is urate.De exemplu din cauza picioarelor:ba ca is strambe ba ca nu le sta bine.Si de asta fetele prefer pantalonii si vara in primul rand fiindca sunt mai stramti si li se vad mai bine Fundulbig grin... sper ca te-am ajutatbig grinhee heebatting eyelashes

| Linda100 a răspuns:

Ba da sunt mult mai frumoase si finute fustele sau rochiile, eu le ador. Noi fetele purtam si vara pantaloni pentru ca acest accesoriu a patruns peste tot fiind principalul viciu in materie de haine.
Unele fete cred ca a purta pantaloni este mai cool, considerand rochitele ceva banal. In al doilea rand, de ce sa poarte ele fuste cand isi pot indesa dosul in blugii mulati, pentru a atrage privirile sexului masculin. Dar de fapt, un baiat la locul lui, finut, si nu ca cei care se uita numai dupa partile obscene ale unei fete, admira la o fata feminitatea, gustul si felul de a se purta.

| ことみ a răspuns:

laughing Eu port si acum fuste. Mie imi plac. Multe fete nu poarta pentru ca pur si simplu nu le place, dar is si fete carora le plac. MAi asteapta, poate ajung fustele sa fie la moda, si nu o sa mai ai de ce te plange.

| Destyny a răspuns:

Depinde cum se simt ele mai bine nu conteaza daca rochiile sau fusete sun frumoasa sau urate important e sa se simta bine

| oMuffiiin a răspuns:

Ptr ca asa este stilul lorbig grin

| alyna_6668 a răspuns:

Buna.Ba da sunt mult mai frumoasa si mai feminine insa pentru unele persoane conteaza sa se simta bine in ce se imbraca. De exemplu:si eu ma imbrac foarte rar in fusta pentru ca ma simt mult mai bine in pantaloni

| anamaria_4790 a răspuns:

Depinde de preferintele fiecareia. O fata nu are tot timpul dispozitia sa poarte fusta. In plus, mai este si problema aceea a fetelor(cred ca ai idee la ce ma refer), iar pantalonii sunt mult mai confortabili si mai safelaughing Anyway... ceea ce trebuie sa intelegi este ca noi suntem mult mai complexe decat voi, baietii. Probabil asta nu o sa intelegeti niciodata.

| Flory30 a răspuns:

Ai dreptate, arata mult mai bine si mai feminine, dar poate ele nu asta isi doresc