| Mario1996 a întrebat:

De ce băieții poarta frizură de moda 2024? Gen cu breton lung cum se zice din aia tunsoare
Fruntea e acoperita
Ce poarta generațiile de 16-18 ani

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Deci întrebarea ta este "De ce băieții poarta frizură de moda 2024?" în anul 2024?

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu stiu ce breton vezi tu ca e la moda, ca eu cand merg prin oras, vad doar baieti identici cu freza stil brocoli.

| simplaexsistenta a răspuns:

Ca suntem in 2024, d-aia

| Cinic a răspuns:

Trebuie sa te tunzi chel ca sa fii mereu cu un pas inaintea modei. Astfel nimeni nu va putea sa te critice pentru freza adoptata. Si nu uita sa cheltui cat mai multi bani pe haine, chiar daca nu ai acei bani. Fa-ti rate la banca doar ca sa porti barndurile de top si stai geana pe emisiuni despre moda ca sa fii in trend.

| andreispeed250 a răspuns:

Coinacii se tund asa

| ZappyTV01 a răspuns:

Nu știu de ce ai pus întrebarea asta?