| Ирина19 a întrebat:

De ce in ultima perioada cind imi usuc parul mi se electrizeaza?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| trustbogdan a răspuns:

Electrizarea parului este o problema acuta pe timpul iernii, mai ales atunci cand porti haine din fibre sintetice. O data cu incalzirea vremii, electrizarea ramane o problema in special pentru cele care au parul foarte fin.
Incearca haine din fibre naturale

2 răspunsuri:
| daiana a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, am observat ca vara nu e asa... poate ca e de la vreme, nici eu nu am gasit un raspuns...

| dot a răspuns:

Pentru ca e uscat si/sau deteriorat. foloseste produse hidratante pentru par.