| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma inrosesc asa de tare la fata.Mai ales acum cand a venit caldura. Poate ma veti lua cum ca sunt prea timida, dar nu sunt deloc asa.Cum sa ma fac sa ma simt in pielea mea.Deci simt ca ard..Am auzit pe unii ca obrajorii sunt draguti,vai ca orice femeie folosetse fard pentru acesta si tu refuzi, dar eu ma fac rosu aprins si la sprancene si nu ma simt deloc in largul meu.Sunt diferita de ceilalti.

1 răspuns:
| adela234 a răspuns:

Si eu am problema astacrying inainte nu ma dadeam cu fond de ten, dar de 3 4 luni ma dau in fiecare zi cu fond de ten numai in obrajori atat,nu pe frunte pe barba sau altundeva, doar in obrajori si nu foarte foarte mult, o sa vezi ca nu se mai vede chiar asa de rau.aa si apropo iti recomand un fond de ten foarte foarte bun, cel mai bun care acopera totbig grin intereseaza te pe net undeva de asta, si o sa vezi ca nu o sa te mai simti complexata de acest lucru.Te pup