| anonim_4396 a întrebat:

De ce multe fete in scoala vor sa poarte fuste mai scurte de genunchi? nu inteleg... daca ar purta fuste putin peste genunchi ar fi ceva rau? eu zic ca nu

10 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Mie imi plac mai ales fustele pana in pamant: daca as avea de ales intre http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres as alege a doua varianta
funda?

| MillzBya a răspuns:

Multe fete vor sa arate cat mai sexy si ele cred ca numai purtand fusta scurta si chestii din astea pot parea asa. Dar uita ca pana la urma frumusetea adevarata vine din interior si nu conteaza asa de mult cu ce te imbraci, ci ce fel de persoana esti happy

| alexaalexandraa a răspuns:

Nu, nu este ceva rau sa porti fusta mai lunga, daca esti la scoala, ba din contra. In alt loc, da, se poate.

| Pirkko a răspuns:

La fel zic si eu. Mai ales ca sunt la moda toamna asta... big grin

Dar este o regula nescrisa: cand ai picioare frumoase si ai incredere in tine, le arati pentru ca vrei sa fii admirata. O fi varsta? Asta presupune ca poti sa suporti privirile celor din jur... E greu pentru unele fete!

| DeeaDLove12 a răspuns:

Vor sa se dea ele mari fac fite daca e unpik mai lunga

| alice1136 a răspuns:

Fustele mai scurte de genunchi sunt ok dar la scoala nu cred ca ar trebui purtate prea des

| XalexandraX a răspuns:

Eu port fuste scurte la scoala.Ce are? Ori cum baieti se uita mai mult dupa o fata cu fusta scurta decat dupa una cu fusta mai lunga.Corect?winking

| icsulescu_9871 a răspuns:

Fiindcă au picioare frumoase happy.

| GunsRoses a răspuns:

Pentru ca fetelor le place sa fie admirate de baieti, ce mare scofala?

| Tanyush a răspuns:

Fetele doresc sa poarte fuste mai sus de genunchi pentru atractia baietilor sunt si eu fata si de aceea sunt 100%! Si dupa cum ai zis mai ales la scoala...big grin DAR EU UNA cred ca nu strica o fustita pina la genunchi sau un pic mai lunga!