| anonim_4396 a întrebat:

De ce parul creste mai repede lunile de vara?

7 răspunsuri:
| mrsjacksonhere a răspuns:

De.

| corina977 a răspuns:

Pentru ca este mai cald si il speli mai des si cu cat il speli mai des cu atat iti creste parul mai repede

| aaaa12345 a răspuns:

Poftim dar te rog funda http://danasota.com/parul-tau-iarna/

| Crynutza_5332 a răspuns:

Pai... din mai multe motive
1. din cauza ca esti prea dezvoltat/a
2. din cauza soarelui
3. daca esti fata--din cauza ca vara este f. f. f cald si iti prinzi parul
fundabatting eyelashes

| midnight a răspuns:

Pentru ca nu porti caciula si nu se toceste...

| DjMariusFresh a răspuns:

Pentru ca vitaminele care ajuta la cresterea parului la soare au o alta reactie, de aceea parul creste mai repede, reactia aceea fiind cresterea
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auziti parul pateste ceva daca il intinzi mult cu placa? pentru ca eu am o prietena iar de cand eu stiu isi intinde parul cu placa si de 4 5 ori pe zi si nu exagerez si dca o trimite mama sa la vreun magazin de langa bolc sil intinde, iar parul ei arata minunat! si nu foloseste masti pentru frumusetea lui.Eu am citit in multe revise despre ce "reactii adverse" are placa daca o folosesti mult asa ca paraca mi-e frica sa o folosesc. Ce sa fac?