| Gyany02 a întrebat:

De ce se exfoliaza ungiile? si ce tratamente ar fi?

3 răspunsuri:
| janeD0oe a răspuns:

Uleiul de masline e bun le intareste.nu le lasa sa creasca prea mult o perioada si sa le ai mereu date cu lac

| SweetDreams a răspuns:

Poti sa iti iei un tratament pentru unghii impotriva exfolierii sau incearca sa iti masezi unghiile cu o felie de lamaie mai multe zile la rand si o sa vezi diferente.
Bafta.happy

| larissa06 a răspuns:

In general se exfoliaza din cauza lipsei de calciu. ori iei un supliment de calciu, ori incearca cu intaritor de unghii big grin