| stefan207 a întrebat:

De ce toata lumea spune ca Air Force Mid Black sunt de tigani? Imi plac mult de tot si vreau sa imi iau, dar prietenii mi au spus sa nu imi iau deoarece numai tiganii ii poarta.

Răspuns Câştigător
| Lioninfinite a răspuns:

Daca ție îți plac i-ai, nu mai ține cont de ce zice lumea

| stefan207 explică (pentru Lioninfinite):

Nu tin neaparat cont, dar nu inteleg ce e cu hateul asta. adica daca imi place un obiect dar tiganii il poarta ce sa fac, sa nu il iau?

| Lioninfinite a răspuns (pentru stefan207):

Atâta pot ei, ce sa le faci. Daca gândesc mai mult "le moare motorul".Nu îți mai bate capul.Atata timp cât ție îți plac nu vad de ce nu ți i-ai cumpăra

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prietenii sunt invidiosi si atat. Ia-ti ce-ti place.

| andreispeed250 a răspuns:

Ia ti ce iti place

| SpadasinulNegru a răspuns:

Din vastele mele cunostinte acest trend a luat amploare in Statele Unite ale Americii si a ajuns si in Romania acum doi ani!

| Ionutcercel7 a răspuns:

Sunt hate-uiti pentru ca sunt asociati cu "roadmeni wannabe", acei copii care de obicei poarta si Nike Tech, nu e ceva neaparat rau, dar este o pereche foarte banala, dar in schimb este o regula in fashion, singura de altfel, poarta ce iti place!

| stefan207 explică (pentru Ionutcercel7):

Eu mi am luat un tech rosu pentru ca am gasit la reducere de 55%. Asta ma face un roadmen wannabe?

| Ionutcercel7 a răspuns (pentru stefan207):

Daca nu ai acel comportament specific, nu, dar lumea cand te va vedea pe strada probabil asta va crede, asa se catalogheaza acum din pacate.

| Radu10mihaiiii a răspuns:

Prietenii tai probabil au burta lipita de spate și îți asigur că af1 mid black sunt cei mai tari sneakersi, și dau și bine in picior