| eliele12 a întrebat:

De ce unele fete au picioarele asa: weheartit.com/entry/99351025/search?context_type=search& context_user=unattendedspark&query=legs Adica ma refer ca le au mai departate chiar daca le pun unul langa altul. E vreo boala sau ceva?

7 răspunsuri:
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Multe incearca pri operatii sa faca acel spatiu. si tin diete stricte... si eu le am asa si ma mandresc big grin... mi-a zis doctorul ca cele cu picioarele asa sun tcele mai bune mame big grinwinking

| lalaballet a răspuns:

Asa e corpul lor. nu au nicio boala.

| LittleMønster a răspuns:

Au slabit fortat si din cauza asta s-a creat spatiul ala dintre picioare.

| ForYouBaby a răspuns:

Nu, nu este vreo boala happy toate suntem diferite in felul nostru happy asa este corpul lorhappy

| eli22 a răspuns:

Intr-adevar sunt fete ce sunt putin cam..."cracanate" dar asta nu inseamna ca au vreo boala, pur si simplu asa sunt ele, insa in aceasta poza, mie nu mi se par indepartate picioarele acelei fete si e clar ca nu sta cu ele lipite, se vede de la o posta ca le tine putin indepartate.

| andreea13deea a răspuns:

Pur si simplu asa e corpul lor