| Aleeeeeeee a întrebat:

De ceva timp folosesc bicarbonat de sodiu pentru reducerea transpiraţiei abundente, şi funcţionează doar că aseară dupa baie mi-am pus cam mult (nu exagerat) şi acum sunt roşie straight face ce să fac? se vede destul de tare straight facestraight face

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
S-a iritat pielea. Aplică o cremă calmantă după epilat și folosește pe viitor piatră de alaun.
Pa, pa.

| sweetkidd a răspuns:

Buna! Am aproape aceiasi problema numai ca pe mine m-a invatat cineva sa ma dau cu otet sa imi treaca pistruii(am pistrui,eu m-am vrecat foarte tare pe fata si sunt rosie, eu ma dau cu crema de galbenele, functioneazahappyBye:X

| moonlord a răspuns:

Te cureti cu spirt si dupa 2 min te speli cu apa si sapun