| mariiana a întrebat:

De ceva timp nu stiu ce sa fac.Sa ma tund sau nu... Voi cum preferati parul lung sau scurt. eu nu il am nici foarte lung dar nici foarte scurt. cu o doua palme mai jos de umeri si e filat.am fata ovala. oare cum mi-ar sta mai bine? multuuu. va pup

Răspuns Câştigător
| Fantomica a răspuns:

Fata ovala te avantajeaza, pentru ca poti de fapt sa alegi cam ce tunsoare vrei. eu zic sa urmaresti tendintele si sa alegi ceva ce iti place si care sa fie, in acelasi timp, trendy.

http://fantomica.blogspot.com/2012/01/tutorial-cocul-perfect.html

4 răspunsuri:
| darkangel123 a răspuns:

Pai daca parul e drept incearca sa te tunzi in scari dar nu de foarte sus si sa il filezi ...astfel vei avea o forma draguta... daca il ai cret ns ce sa zic.

| starwomam a răspuns:

Daca ai fata ovala un creton drept ti-ar sta foarte bine cu un par voluminos pe cand o tunsoare in scari fara breton te inalta. Alege ce vrei si ce iti sta bine. Funda?

| Emmanuela a răspuns:

Daca nu esti sigura, nu te tunde.o sa-ti para rau.
iar un par lung si frumos atrage toata atentiawinking

| Parisblue a răspuns:

Eu prefer parul lung, cand m-am tuns acum aprox.2, destul de scurt-bob.credeam ca o iau razna,dabea mai ieseam din casa,nu am mai intrat intr-un coafor mult timplaughing.dar de ceva timp,mi-a trecut "fobia",si mi-am mai tuns din varfuri in fiecare luna, chiar daca nu imi luasem mult, zici ca ma tunsesem 10 cm!laughing.Asa ca,daca nu esti pregatita sa te tunzi scurt, eu zic sa mai astepti, din proprie experienta! Nu as mai da pe nimic parul lunglove struck