| maricica003 a întrebat:

De cind ma tin minte nu am fost bronzata nici odata.As vrea sa am si eu macar un pic de bronz.Imi puteti spune orele de stat la bronz...si ce produse trebuie de folosit (doar cele naturale fara creme si lotiuni) pentru a capata un bronz frumos si fara a ma arde ca mai apoi sa ma cojesc?

Răspuns Câştigător
| BETTYNA a răspuns:

Dati pe piele cu ulei de masline si stay la soare evident cad arde soarele mai tare, asa mi-a spus si mie o cosmeticiana. bafta

4 răspunsuri:
| Quing a răspuns:

Ore De cand rasare soarelelaughing pana la 11 si de la ora 16 pana cand apune... asteas orele

| CikaTu a răspuns:

Pei dimineate intre orele 7-11 si dupa amiaza dupa ora 16 sau chiar 17 big grin! NU prea sunt produse naturale asa multe pentru ca si eu am cautat si nu sunt, ulei ul de masline nu e bun de nimic.Eu folosesc hemel chiar este foarte bun si nu contine coloranti si alte cele, contine:hidrolat de lavanda, ulei de masline, ceara de albine, ulei de morcov, ulei de lavanda, pantenol, bioflavonoizi, beta caroten, vitaminele E, B1, B2, provitamina A, ulei de protocala.
Protejeaza impotriva razelor UVA, UVB si UVC, nu contine conservanti, filtre si parfumuri sintetice. Previne pielea de actunea negativa a radicalilor liberi si de imbatranirea rapida. Contine pigmenti minerali naturali care previn aparitia inroselilor, arsurilor si a petelor. Este indicat pentru toate tipurile de piele.
Intra pe hemel site ul si documenteazatewinking!
Nu m am ars, dar este c am scumpa.Un vechi proverb spune ca "baba sufera la frumusete".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci chiar acum este la povestiri adevarate. Trebuie sa mananci morcovi, nuci, arahide, dovleac sau sa iei vitamine A, E.

love struck

| NickiMinaj a răspuns:

De ce sa stai la soare, sa faci cancer de piele, cand poti folosi autobronzant?