| LexieD a întrebat:

De curand am vazut multe fete imbracate intr-un tricou alb,imprimat cu steagul Marii Britanii,pe care scrie " Love me or leave me at London". Imi puteti spune,va rog, la ce magazin se gasesc?
Funda si voturi happy

6 răspunsuri:
| BBEgirl a răspuns:

Peste tot...chiar si la orice produs

| Shatteredx a răspuns:

Sunt tricouri personalizate pe care le poti comanda si de pe net, scrii textul si dai aplica si iti vine tricoul acasa:)
Probabil ca ele l-au cumparat din ceva magazin gata facute, sper sa te ajute careva cu numele magazinului, insa daca nu gasesti, tragi o poza cu steagul Marii Britanii la imprimanta si cu un text pe el, mergi la ceva magazin special unde se fac imprimari si le spui sa-ti faca asta pe un tricou.
http://www.tricouri-personalizate.eu/personalizare/tricou.html

| Jager a răspuns:

Vazusi eu undeva prin iasi thinking

| わたなべ久美子 a răspuns:

New yorker cred!

| SIsi321j a răspuns:

Am vazut ceva de genu' la New yorker...

| GREWup a răspuns:

Se gasesc peste tot`laughing
Am si eu happy
Doar trebuie sa caut :*