| anonim_4396 a întrebat:

De exemplu daca sunt reprezentant oriflame, si prin mine se inscriu alte persoane, am aflat ca primesc bani.as vrea sa fiu cat iau daca se inscrie o persoana?

Răspuns Câştigător
| roxana94 a răspuns:

Primesti bani in functie de comada pe care o are persoana pe care ai inscris-o. Poate ai observat ca atunci cand pui comanda primesti puncte BV. Pe langa punctele cumulate de tine se adauga si punctele cumulate de cel pe care l-ai inscris. Si in functie de asta este castigul tau. Cere eventual coordonatorului tau tabelul unde sunt trecute sumele pe care le primesti in functie de punctele cumulate, sau le gasesti in planul de succes.