| Slendywillfindyou a întrebat:

De Halloween as vrea sa ma costumez intr-o rockerita(sunt una big grin) sa imi pun o bandada de-aia pe cap, pe o mana o manusa cu gauri rosie pana la cot, pe cealalta mana multe bratari, imi iau o camasa rosie in carouri cu o vesta si blugi negri... Ce ziceti? Dati-mi si alte idei! Petrecerea este sambata! Multumesc, Fundaa!

Răspuns Câştigător
| DianaIstratii a răspuns:

BunahappyAi niste idei foarte creative, Combinatia pe care ai facut-o e foarte buna.Petrecere placutahappy

2 răspunsuri:
| KateNoH8 a răspuns:

Daca esti una, inseamna ca asa te imbraci zilnic, deci care e diferenta?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru KateNoH8):

Se da si ea mare. daca era una nici nu se gandea sa puna o intrebare asa de tampita