| didicriss a întrebat:

De halloween vreau sa imi fac un machiaj si parul in stil pin up...dar nu stiu cum sa ma imbrac...cea mai buna si accesibila idee fundita...

Răspuns Câştigător
| Andrei9822 a răspuns:

Aceasta coafura da un stil mai Happy deci trebuie sa te imbraci mai strident adica viu colorat(si cu fusta) De halloween ti-as recomanda un stil punk rock. Si imbracate in negru. Si sunt baiat daca te intrebi de unde stiu chestiile astea, sorm-ea ma inebuneste. Bafta!

1 răspuns:
| Snowfall a răspuns:

De obicei stilul pin-up e asociat cu bulinele, pantofii de lac, corsetele, portjartierele etc. Poti sa incerci sa combini mai multe dintre elementele acestea.