| andra7664 a întrebat:

De la ce varsta pot sa fiu reprezentanta avon...si mai ales cum.ms...

Răspuns Câştigător
| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.
Poti sa devi reprezentant Avon de la 18 ani.
Nu e foarte greu.
Trebuie doar sa gasesti un alt reprezentant Avon in orasul tau si il rogi frumos sa te afca.Asa el o sa devin lider iar tu reprezentant.
Sau poti sa intri pe site-ul lor: http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page si te uiti pe acolo se trebuie sa gasesti undeva contact sau cum poti sa devii reprezentant si de aia colo completezi ceva apoi peste cateva zile iti vor trimite ei acasa un chestionar trebuie sa il completezi si sa il trimiti inapoi prin posta si tot cu acel chestionar trebuie sa mai trimiti si o copie de pe buletin.
Si eu am devenit reprezentant printr-o alta persoana.
Sau mai poti sa o faci pe mama sau pe tata reprezentant si sa te ocupi tu de afacere:P.
Succes.
[imi cer scuze pentru greselile de ortografie]

2 răspunsuri:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Vrei sa fii mai mult decat sa fii un reprezentant Avon?
Cand lucrezi pentru altii, ei iti hotarasc salariul, programul de lucru, si de multe ori chiar si directia in cariera. Cand iti conduci propria afacere Avon ca lider Avon, nu exista limite pentru succesul tau financiar si personal! Te poti alatura elitei de Lideri Avon, cei care au onorarii de mii de euro lunar, au castigat vacante de lux, au o cariera si independenta financiara. Cu Avon, visele tale pot deveni realitate. Depinde numai de tine.

Răspuns utilizator avertizat