| MissUnkown2 a întrebat:

DE RASPUNS RAPID

Ma duc marti la tuns (10.02.2015 sau p-acolo) si nu stiu cum sa ma tund. Acuma is tunsa scurt pe o parte lung pe alta (ca emoistii). Ceva idei? Poze, va rog + funda mare-mare!

Răspuns Câştigător
| zitiala a răspuns:

Pai poti doar sa iti mai iei din par...sa iti faci mai multe nivele. :S Trebuie sa il mai lasi sa creasca sa poti sa faci altceva din el in caz ca nu vrei sa iti faci mohawk laughing eu mi-am lasat parul scurt pe o parte si mi-am dat bretonul pe spate. Depinde de felul in care ai vrea tu sa arate. Cu breton, fara...scurt, mediu. Bafta! happy