| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara geaca cu blana roz (era istrefi)?
Urgent
E cadou pentru sora mea ...peste 15 zile e ziua ei de nastere

6 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Uite un link poate nimeresti ceva
https://www.google.ro/......ps?/search

| NoFeelings a răspuns:

De unde esti?
Daca esti din Cluj, in Floresti gasesti cu 279 ron, sunt superbe!
Daca esti din Cluj, iti zic magazinul

| Papes_Agnes_1987 a răspuns:

In magazine ICE au.cu 260. exact ca cea din clip

| Anonimus02 a răspuns:

Dragă, având in vedere faptul ca nu ne-ai spus unde locuiesti vei primi chiar si zeci de răspunsuri cu magazine si e posibil sa nu găsesti nici unul din cele menționate in orasul tau. Eu am vazut geci de genul la magazinele chinezesti si in nici un caz la magazinele selecte pentru ca in opinia lor e o geaca de prost gust. Iti spun asta din experienta. Daca nu stii vreun magazin chinezesc sau nu exista la tine in oras atunci iti ramane varianta doar sa comanzi de pe internet desi cumparatul online nu e foarte sigur.

| aumih16 a răspuns:

Stiati ca era istrefi! are si o sora care se numeste nora istrefi! amandoua nascute in acelasi oras din albania! pristina! in general albania! are numai cantarete misto! bunaciuni! ah! a devenit mai tare tara asta albania decat brazilia portugalia etc elvana gjata dafina zeqiri altuna sejdiu xhensila myrtezaj adelina ismajli luana vjollca enca haxhia arilena ara sunt alte cantarete din albania macedonia respectiv!