| tilica91 a întrebat:

De unde pot cumpara pudra decoloranta pentru par? care e mai buna si cat costa?

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @tilica! Un pliculet de pudră decolorantă însoțit de oxidant costă până în 10-12 lei, în funcție de gama aleasă. Eu am folosit pudra decolorantă de la Gerocossen, dar mare atenție la ce vrei să-ți faci, depinde de culoarea actuală a părului, dacă acesta a mai fost vopsit. Nu în ultimul rând trebui să știi că această pudră deteriorează dramatic firul de păr de aceea ideal ar fi să mergi la un coafor.
Dar tu știi mai bine ce faci!
O zi cu zâmbet să ai!

| Luy a răspuns:

Tilica cam multe vrei sa cumperihappy.Da-i o funda Imperiei ca mi-au placut raspunsurile ei!