| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot lua produse Avon in Targoviste? Multumesc. FARA REPREZENTANTI, CA NU CUNOSC!

7 răspunsuri:
| Flöricicä a răspuns:

Habar n.am..Sunt din apropiere si la mine mai sunt cateodata prin piata niste chestii mici, ca niste standuri unde gasesti cateva produse..de acolo cred ca poti comanda sau daca are ce vrei tu, sa.ti cumperi directbig grin Sper ca te.am ajutatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cunosc eu un reprezentant. yahoo messenger id: gabrielaavon; pe numele real: Tudoroiu Gabriela

| mariaavon a răspuns:

Buna poti lua produse de pe site-ul Avon, sau daca nu vizionezi brosura mea, iti alegi produsele dorite, si tii le voi trimite prin posta, foarte simplu.
Lasa-mi un mesaj daca te intereseaza!

| hennyka a răspuns:

Produsele avon se pot achizitiona doa

| hennyka a răspuns (pentru hennyka):

*doar prin intermediul reprezentantilor

scuze habar nu am de ce s a publicat asa big grin