| TudorGamer a întrebat:

De unde pot sa iau o crema de innalbire a tenului? Ca vreau sa-mi inalbesc pielea de pe fata si daca e posibil si pe maini (nu palmele). Sau ce ar trebui sa fac pentru asta? vreau sa fiu mai alb

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Intreaba un dermatolog. Exista creme de genul insa se elibereaza doar pe prescriptie medicala.

| TudorGamer explică (pentru BiuL):

Pai unde pot gasi unul? stiu ca suna cam ciudata intrebarea laughing adica m-as simti ciudat sa merg la unuls i sa-i spun ca vreaus a fiu mai alb! explica te rog... mersi

| express11 a răspuns:

Cu clor.