| Konata a întrebat:

Dece chinezoaicele is frumoase, adica au o exprezie anume, is chiar frumoase?

7 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Pur si simplu asa le vedem noi: iestite din comun de frumoase. Probabil asa ne considera si ele. Daca am vedea toata ziua numai chinezoaice pe strada probabil ca ne-am obisnui si nu le-am mai considera atat de frumoase.

| Anda1197 a răspuns:

Au ochii lunguieti, iar obrajorii sunt putin umflati. toti spun ca romancele si rusoaicele sunt cele mai frumoase femei din lume, dar, eu consider ca chinezoaicele is mai dragute si mai frumoasehappylove struck

| Stefan89 a răspuns:

Noua ni se par frumoase pentru ca nu suntem obisnuiti cu ele,la ei, frumosul are un alt inteles, ce ni se pare noua frumos ei pot sa deteste...dar nu conteaza! Eu unul sunt mort dupa asiatice!

www.blogrozav.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Par inocente asa thinking dar tot romancele sunt mai frumoase.

Răspuns utilizator avertizat
| MrVegas a răspuns:

Da...oarecum. au lipici la baieti deoarece expresivitatea fetei le face mai dragute:*

| Hayuki a răspuns:

ASiaticii in general sunt cu un aspect foarte placut (eu una ador infatiosarea specific japoneza) in special fetele sunt atat de pure,inocente,gingase (uneori am impresia ca sunt atat de fragile, comparabil cu portelanul, de neatins)http://fc08.deviantart.net/......eyLi27.jpg Si ma topesc dupa cum au forma ochilor japonezii