| virtuallove a întrebat:

Deci acum am breton drept, dar ma face si mai grasa la fata. Eu am fata rotunda, dar fruntea lata si cu cosuri si incerc sa o ascund. Cu carare intr. o parte nu imi sta bine si nici pe mijloc. Cum sa ma tund? Helppp! Funditahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fata mai rotunda si fruntea lata dar nu am cosuri.Bretonul pe o parte, mai lung, dar nu foarte, si imi sta foarte bine, il am asa de ceva timp. Dar daca ai cosuri nu incerca sa le ascunzi cu un breton, asta a facut si sora mea si i-au aparut si mai multe caci pielea nu avea pe unde sa respire. Fa-ti un breton pe o parte si machiaza-te cu un fond de ten lichid,(eu prefer seventeen), daca ai tenul uleios, alege un fond de ten oil-free...

4 răspunsuri:
| blackspell a răspuns:

Incearca un breton in scari, alungeste fata! si o sa iesi mai in evidenta, o sa ai ceva special!

| Buttercup30 a răspuns:

Eu zic sa-ti ti parul prins, e mai bine si pentru cosuri happy

| Sunshinee a răspuns:

Daca iti acoperi fruntea n-o sa te ajute. Las-o sa respire aer si cosurile vor trece mult mai repede. Niciun fel de carare, tuns in scari. bafta! (:

| kidddo14 a răspuns:

Pai pentru cosuri exista batoane corectoare, eu am luat unul de la avon, jumatate pentru acoperire si jumatate pentru tratare, e foarte bun.
La coafuri nu prea ma pricepthinking incearca ceva ca Selena Gomez, unii spun ca are fata rotundathinking