| yumeee a întrebat:

Deci, am auzit recent de o aşazisă gamă-minune, Bioten de la Elmiplant. Am avut acum ceva vreme un demachiant pentru ochi şi îmi amintesc că era ok,. Anyway. Am auzit că Bioten face nişte produse super bune pentru tenul mixt-gras, a încercat careva vreunul? Sau are vreo recomandare? Mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Da.eu am incercat.este foarte bun

2 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna. Nu e o gama minune, sunt niste produse bune la preturi decente. Si eu am avut niste produse si mi s-au parut ok.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| elmiplant a răspuns:

Toate produsele sunt de o calitate deosebita. Le poti incerca in aceasta perioada in Magazinele Real din toata tara unde in acest moment se desfasoara o promotie pentru ele. Daca mai ai intrebari te rog nu ezita sa ne contactezi la www.elmiplant.com