| istoleyourcandy a întrebat:

Deci, am folosit ulei d ericin timp d eu luna pentru gene si intr-adevar a dat roade, dar am auzit ca trebuie sa faci o pauza daca mai vrei sa il folosesti in continuare (fiindca iti va rari genele).
Intrebarea:Cat timp trebuie sa faci pauza?
PS:FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AmaliaMocanu a răspuns:

Pai am folosit si eu si am facut pauza mai mult de o luuna ca mi-a spus doctorul! Crede-ma ca nu e recomandat sa faci pauza mai putin de o luna dar daca facvi mai mult nu se intampla nimic

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Între 2 și 4 săptămâni.
Pa, pa.

| Esperança a răspuns:

Cam o luna de zile.

| AndraNicoleta a răspuns:

E ok sa te dai 2 saptamani da, una nu. Mie asa mi-a spus cosmeticiana big grin.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 2 saptamani ar trebui sa fie suficient, dar pauza poate fi mai lunga, in cazul in care consideri ca e nevoie.