| anonim_4396 a întrebat:

Deci am mare nevoie de ajutor puppy dog eyes. Sambata este ziua mea si chiar as vrea sa slabesc pana atunci. Am doar putina burtica nu foarte mare insa problema este ca nu pot sa imi iau rochita pe care mi-am luat-o..Va rog ajutati-ma, as fi dispusa sa nu mananc nimic chiar daca stiu ca nu e bine.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să slăbești până sâmbătă?
Uite acestă idee.
Învață să mănânci.
http://calorii.oneden.com/
Exclus înfometarea și sedentarismul.
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu prea o sa obti cine stie ce rezultate pana sambata. Nu iti recomand sa te infometezi, cu adevarat o sa slabesti cu siguranta dar dupa o sa te ingrasi foarte mult. Mai bine incerca sa mananci numai fructe si legume si poti dimineata sa manci un iaurt natural. daca ai timp sa alergi ate 30 de minute zilnic si sa faci macar 100 de abdomene.

Răspuns utilizator avertizat