| eunice a întrebat:

Deci am parul foarte si foarte neascultator (se electrizeaza, il indrept si peste putin timp el iarasi se onduleaza) si am auzit ca daca il vopsesti devine mai ascultator... e adevarat? daca da, ce produse sunt calitative si ce culori sunt cool? ( precizez ca e blond-intunecat D)... daca nu- apoi alte produse, remedii. Multumesc anticipat TPU*

Răspuns Câştigător
| klhkhjjhkhklhkjhkjh a răspuns:

Deci, eunice, e mai rau daca te vopsesti parerea mea, pentru ca parul nu o sa mai fie la fel de puternic, se poate subtia si se deterioreaza. Eu iti recomand o masca de par cu ulei de masline de la avon, se numeste planet spa. Intr-adevar, costa in jur de 30 de lei si te dai dupa fiecare spalare cu sampon la radacina si la varfuri, il lasisa actioneze 10 minute si apoi te clatesti iar.
Un alt sfat, ca sa ai mai mult timp parul drept trebuie sa te indrepti dupa ce te speli, pentru ca rezista mai mult, intai te usuci cu feonul si apoi il indrepti si o sa vezi rezultatul. Pe deasupra, masca iti protejeaza parul care nu o sa se arda cu placa si ti-l lasa si matasos, si placut la atingere. Sper ca am fost de folos.