| Catalinaaaaaa a întrebat:

Deci am parul pana la umeri, cu 2 cm mai sus de umeri si va rog vreau o coafura sa fie un toturial cu par scurt NU LUNG! CA ASA NU INTELEG urgent sa fie o coada impletita, ori un spic, ori coada de peste, dar specific PAR SCURT! dau funda plus vot :*

1 răspuns:
| n1445 a răspuns:

Ai pute sa iti ondulezi cateva suvite si apoi in suvitele ondulate sa introduci alte suvite intinse... sper sa intelegi nu am gasit poze ca sa vezi cum arata dar e fain