| anonim_4396 a întrebat:

Deci...am si eu o problema, sunt putin plinuta, si am inceput o cura... dar am observat ca intre picioare am o portiune care nu este de culoarea pielii, este maroniu spre negru.|Mama mi a spus ca este din cauza frecarii intre picioare.Intrebarea este:se mai duce? daca ma dau in fiecare zi cu lotiune de corp, crema, si slabesc revine la normal? Tin sa mentionez ca vine vara, si nu as vrea sa ma duc aasa la mare, mai ales ca este la 2 pasi de casa.VA rooooooog ajutati-ma:*!

7 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Crema Nidoflor d la farmacie ii si ieftinahee hee...incearcahappy
sigur vezi rezultate in cateva zile(3-4 zile)

Abh
| Abh a răspuns:

Pielea maronie isi va reveni la culoarea normala daca slabesti si nu o sa te mai freci intre picioare.

| Nimic special a răspuns:

AOleu.cred ca o sa treca. :-s

| Pana a răspuns:

Stai linistita big hug pana pleci la mare vei fi foarte ok. continua sa faci miscare timp de 30 de minute pe zi, mananca sanatos si bea cel putin 2L de apa pe zi.

| BRG a răspuns:

Foarte corect ți sa răspuns doar dacă și numai dacă te pui pe slăbit nu o să mai ai probleme în zona inghinală. Ușor de zis greu de făcut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai mers mult si ai transpirat inghinal si te ustura.inseamna ca o sa iti treaca. e asa zisa ''opareala intre cracilaughing''

| craniul a răspuns:

Hai ca o sa-ti treaca nu te gandii la astawinking