| Alina234 a întrebat:

Deci asa o intrebare am totul perfect curat in afara d faptul ca pe spate apar cosuri sadsadsadsad nu stiu ce sa fac cu ele ..am incercat sa le scot atent sa dezinfectez...sa spal capu aparte de corp (caci am auzit ca samponu acopera porii) sa le las sa se usuce ..insa mereu pe spate ramin un fel de pete.sad am doar 18 ani si vreau sa fiu frumoasa

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Aknesol. Te dai de 2 ori pe zi, timp de 1-2 săptămâni. Între timp, te dai şi cu zeamă de lămâie pe spate. Nu mai pui mâna să le spargi, că mai rău se fac.La duş, zilnic, pui o linguriţă de sare, una de zahăr şi una de gel de duş pe un burete puţin aspru şi freci spatele. După astea poţi să te dai cu soluţii, cremă de gălbenele. Am mai zis asta la o întrebare.

2 răspunsuri:
| miha90z a răspuns:

La dermatolog ai fost?

| supraponderallacap a răspuns:

De frumoasa esti frumoasa dar dupa cum zice mih90z trebuie sa consulti un dermatolog