| madalina_4238 a întrebat:

Deci, care stie ceva metode, sa nu manaci noaptea?

10 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Ori te abtii, ori poti linistita sa mananci un iaurt degresat, ceva fructe, rontai un morocov (imi place mie), iti faci un suc din legume/fructe... happy

| JeSa a răspuns:

Buna!, papi de trei ori pe zi, 1-dimineata, 2-pranz si la 8 inchei ultima masa pe ceva usor, ex. un cartof fiert cu o felie de cascaval si fruct!,-incearca sa dormi ca de vei fi impicioare, iar iti va veni pofta de a manca!, Bafta, pa!

Abh
| Abh a răspuns:

Somnul.

| JustMeFlory a răspuns:

Pai or te abtii, ori te bagi la somn.happy

| marsy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa maninci un iaurt, un pahar cu lapte, un mar, o banana, ceva usor si sanatos. si putine calorii!

| ioana_5244 a răspuns:

Si eu am problema asta sa manac cat mai mult seara.acuma am reusit sa ma abtin mancand un mar.LA mine chiar are efecte.nu mai mi foame cateva ore

| Babushka a răspuns:

Cand ti se afce foame bea apa iti potoleste foameawinking

| bogdand a răspuns:

Ce raspunsuri!
Nu te ajuta nimeni happy

Incearca sa bei o cana de apa plata inainte sa te culci cam cu jumate de ora.
Banuiesc ca nu vrei sa mananci noaptea ca sa nu te ingrasi
In cazul asta macar incearca sa manaci ceva natural si ceva care sa genereze acizi in timpul noptii.( mere, stafide)
Asa o sa scapi de grija kg laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culcate mai devreme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banana ingrasa.in fine, ar fi indicat sa mananci la ore fixe astfel corpu se obisnuieste si n-o sa-ti mai fie foame cand nu e ora mesei si incerca cea mai boagata masa din zi sa o ai dimineata