| anonim_4396 a întrebat:

Deci dupa fiecare tunsoare, am o problema, nu stiu cum sa fac sa -mi creasca parul mai repede, lumea imi spune ca imi sta bine, dar mie chiar nu-mi place, ceva solutii?

Răspuns Câştigător
| ONElena11 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin

37 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

E simplu.Nu te mai tunde.

| anonim_4396 explică (pentru Xenya):

Da, usor de zis, aveam astazi ditamai claia, imi statea foarte foarte bine, dar muream de cald, si mi statea si pe ochi

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci este cazul sa nu te mai vaieti precum o baba si sa incerci sa iti accepti noua freza! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Xenya):

Mda, sa te vad pe tine dupa o tunosoare nereusita cum te vaiti raised eyebrows

| anonim_4396 explică (pentru Xenya):

Parca s-a mai reglat tunosarea, si nu m-am vaitat

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am parul cret si nu se cunoaste cum sunt tunsa. tongue

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta si trebuie. tongue

| anonim_4396 explică (pentru Xenya):

Pai si eu cand il am mai mare se onduleaza, mai ales bretonul, ce culoare are parul tau?tongue

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt satena.

| anonim_4396 explică (pentru Xenya):

Eu am parul negru, iarna si toamna, iar primavara si vara, il am ciocolatiu

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor la mine culoare ochilor se schimba. tongue

| anonim_4396 explică (pentru Xenya):

Cum adica?raised eyebrows

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

Vara si primavara ii am verzi, iar toamna si iarna ii am caprui.

| anonim_4396 explică (pentru Xenya):

Ciudat,sper ca nu esti vampir sau ceva de genulbatting eyelashes

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

NU sunt vampir, sunt vrajitoare! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Xenya):

E bine, oricum aveam sangele gros, te inecailaughing

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor esti comic.

| anonim_4396 explică (pentru Xenya):

Sunt, cand ma aflu in toane bunewinking

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa intelag ca maomentu alta este din acelea bune.Ti se trage de la freza laughing

| anonim_4396 explică (pentru Xenya):

Oricum, lumea nu ma numeste comic, ma numeste enervant, sau chiar stresant, si cand nu sunt in toane bune, cica nu prea sunt sociabil, cine sa mai inteleaga ceva? loser

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

La cat am facut chat la intrebarea asta si anterioara nu as putea spune ca nu esti sociabil tongue

| anonim_4396 explică (pentru Xenya):

Pai sunt sociabil cand sunt in toane bune, nu cred ca ai vrea sa ma vezi cand nu s in toane tocmai oklaughing

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

...daca tu spui! tongue

| anonim_4396 explică (pentru Xenya):

...laughing

| andrw1929 a răspuns:

Tunde-te in alta parte... poate acolo iti v-a placea noua tunsoare big grin

| anonim_4396 explică (pentru andrw1929):

Pai la orice frizer e la fel

| Armenianeek a răspuns:

Nu te mai tunde si gatawinking

| anonim_4396 explică (pentru Armenianeek):

Sunt baiat

| Armenianeek a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaaa

| Inger0Cazut a răspuns:

Incearca sa iti schimbi cararea mai intai, mai intai fa-ti-o in dreapta, apoi in stanga, si apoi pe linia nasului. Poate gasesti sa ti se potriveasca.
Daca nu, incearca produsele pentru par care contin petrol.Le gasesti la magazinele naturiste.Intaresc firul de par, il regereaza, si ti-l face mai des(pe par nu pe fir).

| anonim_4396 explică (pentru Inger0Cazut):

Eu am parul mai rebel, ca sa zic asa, laughing. o sa incerc acele produse

| Inger0Cazut a răspuns:

Prindeti parul

| anonim_4396 explică (pentru Inger0Cazut):

Nici chiar asa

| anonim_4396 explică (pentru Inger0Cazut):

Parca acum a doua zi, pare mai altfel

| lol5755 a răspuns:

Daca chiar nu iti uzi bine parul de 2 ori pe zi si o data la 2 zile te speli cu sampon happy