| auroraa a întrebat:

Deci, este un fashion blogger foarte renumit, Doina Ciobanu, eu tot am incercat sa fiu fashion blogger, fiindca am inclinatie la desen, i-am desenat pantofii dintr-o postare)) ce parere aveti? si in general, de blog, ca eu i-am pus la pagina officiala facebook, si ea a dat doar un like, voi ce ziceti?
http://sstardust.blogspot.com/2011/06/illustration.html

Răspuns Câştigător
| AndrogynBeauty a răspuns:

I-ai desenat foarte frumos. Şi îmi place că şi tu crezi că "normal is boring" happy Succes, blogul arată drăguţ happy

2 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Deci woow! Mie imi place foarte mult desenul tau! Este foarte reusit! Tinea tot asa...

| MissD a răspuns:

Hahaha si mie-mi place Doina foarte mult! de asemenea imi plac si pantofii desenati de tine. chiar ai talent