| iamarockstar a întrebat:

Deci eu am o prietena care ar vrea sa isi vopseasca parul roz... voi credeti ca ar fi o prostie sau nu? are1, 64, are parul putin mai lung de umeri, ochii caprui... mici de parca ar fi o chinezoaica, exact ca si mine, are pielea destul de albasi e slabuta, adica arata bine pentru inaltimea ei.

Răspuns Câştigător
| CookieMonsta a răspuns:

Ce nuanta de roz?
Am avut si eu o incercare de suvite roz in clasa a 4a [ Am fost un copil rasfatat. ] dar mai mult semanau cu suvite castanii pe par roz.
Acum sunt 3/4 albastra si sunt chiar multumita, cu exceptia fraierilor care striga pe strada : ' tzyay toornath albahtr00 in cap? ' rolling eyes
Eu zic ca e ok sa isi faca parul roz, doar sa reziste la haters.

6 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Trebuie să ai foarte mult curaj pentru asta, eu mi-am făcut tot părul un albastru-verzui acum o săptămână (după ce am avut şuviţe în diverse culori pentru aproape un an) şi chiar mă distrează reacţiile oamenilor, unii pur şi simplu vin la tine pe stradă şi încep conversaţii pe tema asta, alţii fac ochii cât cepele, altora le place... pur şi simplu te scoate din rutină, da' nu-i pentru tine dacă ştii că eşti o persoană mai slabă şi îţi pasă prea mult de ce cred ceilalţi XD Eu zic că ar trebui să se gândească bine înainte

| NanaXOXO a răspuns:

Si nu inteleg, ce treaba ai tu cu ea? E problema ei cum vrea sa isi vopseasca parul...

| Eduard a răspuns:

Adica ce varsta are?
Sa fim seriosi, roz? Vrea sa-si faca si picatele albe?
Normal poate sa se faca, daca e stilul ei, daca vrea sa imite pe Avril Lavigne si altele, insa mare avantaj nu o sa fie pentru ea. Probabil ca multi vor rade de ea, pentru stilul adoptat, dar se poate sa nu o faca.

Decizia ei, noi nu avem de unde sa stim cum ii va sta :p

Cheers!

| a răspuns:

Wow... fain bv ei ca are curajul

| iamarockstar explică:

Nu am nici o treaba cu ea pentru ca e o prietena foarte buna, doar ca m-a intrebat ce cred despre idee si nu am stiut ce sa ii spun

| iamarockstar explică:

Da nu prea ii pasa ce cred altii...asa ca ar fi in stare de orice...si wow chiar tiai facut parul albastru si eu am incercat la 5 ani numa ca mi-am dat parul cu cerneala, si eu si prietena de care va spuneam