| nobody_9468 a întrebat:

Deci... Exact dupa ce ma spal pe fata cu apa fie calda sau rece imi ramane o roseata pe fata, multe borbonele rosii care seamna cu cosurile, dar nu sunt cosuri, ideea e ca dupa 2 ore dupa spalare nu se mai cunosc atat de tare si inainte aveam tenul gras, dar acum se cojeste ceva de pe fata, nu stiu ce...
In ultimul timp folosesc zilnic fondul de ten si stiu ca nu este bine! Dar parca sunt terifianta faralaughing, vad in orice mic cos o mare problema care trebuie macar acoperita daca nu distrusa!
Ce sa fac? Niste masti naturale folositoare stiti, voi ce folositi?

Răspuns Câştigător
| cucalic a răspuns:

In primul rand renunta la fond de ten.foloseste masca de castraveti cu aloe vera, si spala-te cu sapun lichid de curatare de la garnier, dar renunta la fond de ten esti prea tanara

2 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

De la Yves Rocher cumparati gama Sebo Specific sunt foarte bune si eu am tenul ca al tau (din descriere) si nu am mai avut nici ten gras nici probleme la spalare si nici cosuri happy Cauta o reprezentanta si fa-ti comanda (gama are 3 produse pentru ingrijire si te ajunge cam la aprox un mil de lei vechi) f ieftin incomparatie cu rezultatele happy pup Sii aaaa sunt naturale happy

| Andra2503 a răspuns:

Ideea cu borbonelele rosii poate fii si de la apa...big grinbig grinbig grin